![]() Iš žurnalo „Moteris“ (parfumerijos platintojų) archyvo
Artėjant šv. Valentino dienai, siūlome keletą idėjų, kaip pagyvinti šią šventę.
Pirmoji: sufleruojame, kaip originaliai paprašyti Jos rankos.
Mados namai „Lanvin“ Valentino dienos proga pagamino nedidelį kiekį kvapiojo vandens „Marry Me! Love Edition“.
Parfumeriai leido visu gražumu suskambėti rožių natoms, kunkuliuoti raudonųjų serbentų ir karčiųjų apelsinų aromatams.
Švelniosios magnolijos ir jazminai, kedrai ir muskusas nuteikia gundyti.
Šiam kvapniam šydui tiesiog neįmanoma atsispirti.
75 ml – 249 Lt
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
, 2012 vasario 07 d. 15:02:39
svarbiausia , kokiu būdu pateiktu vaikinas tokius kvepaliukus... Jei vaikinas turi vaizduote, galima sukurti nepamirštamą akimirką. Nors bet kokiu atveju ar bloga ar gera ji vistiek bus nepamirštama n. 2012 vasario 02 d. 11:54:34 Kaip gražu:) U. 2012 sausio 31 d. 08:58:02 O man visai patiktų... Koa 2012 sausio 30 d. 22:04:39 Ne, banalu |
||||
|