Pikantiška tortilija (ispaniškas omletas)(3)Sėkmadienis, 2010 lapkričio 28 d. Pasigaminkime kažką šviežio ir naujo. Pavyzdžiui pikantišką ispanišką tortiliją su saliami ir pomidorais.
Ispaniška tortilla [tortilja] - tai kažkas tarp tradicinio omleto ir picos. Kadangi tortilija dažnai būna gan soti ji ruošiama ne tik pusryčių, bet ir pietų stalui. Tokį pyragą labai puiku kepti neturintiems orkaitės ir negalintiems pasigaminti provansiško plokštainio, skonis skiriasi, tačiau panašumų šiek tiek yra (žinoma, priklauso ir nuo sudėtinių dalių). Tortilija, kaip ir įprastas omletas, puikiai valgoma su šviežiomis daržovėmis.
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
Raselka 2010 lapkričio 29 d. 21:58:43
Galiu pasakyti, kad receptas geras, tikrai skanu, bet vienas pastebėjimas, kepant tortilla, ją reikia apversti, tai yra sudėtingiausia dalis. Kitu atveju bus viršus žalias, o apačia pridegusi. Laima 2010 lapkričio 28 d. 16:18:38 Torija tortija tortija turi buti. Kai lietuvinam, lietuviskai rasom taip, kaip tariasi originalas. Jokios 'l' ten nera, kas ivede sita varianta? K 2010 lapkričio 28 d. 12:16:50 Kas tas Buen Apetito? Cia ispaniskai? Ispaniskai panevezietiskai? Nesuprantu nes nezinau is kur cia tas darinys. Buen Provecho! Receptas gal ir teisingas ,o pagaminimas tailandietiskas. T.y. su zaliom bulvem. Ie nuotraukoje aiskiai matosi , kad apacia sudegusi. Vien zo net salia nestovejo salia tortillos. |
||
|