MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“

Ką veiksite kovo 8 d.? Žurnalas ir portalas MOTERIS kviečia į kiną – į išskirtinę stilingos romantinės ir labai moteriškos dramos „Nematomas siūlas“ premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas“.
© Filmo kūrėjų archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kino klasika tapusius filmus „Pašėlusios naktys“ ir „Magnolija“ sukūręs režisierius Paulas Thomas Andersonas pristato dar vieną savo šedevrą – romantinę dramą „Nematomas siūlas“, kuriam pats parašė scenarijų ir kurį pats nufilmavo, debiutuodamas kaip kino operatorius. Filmas nominuotas net šešiems JAV kino akademijos apdovanojimams – „Oskarams“, kurių laureatai bus paskelbti kovo 4 d. Los Andžele, t.y. prieš pat filmo premjerą Lietuvoje.

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“
© Filmo kūrėjų archyvas

Ketvirtam ir, berods, paskutiniam „Oskarui“ nominuotas neseniai apie savo karjeros pabaigą paskelbęs aktorius Daniel Day-Lewis filme „Nematomas siūlas“ vaidina mados dizainerį. Dizainerį iš didžiosios raidės – Reinoldą Vudkoką, kuris kartu su savo seserimi Sirile (akt. Lesley Manville) 1950-ųjų Londone rengia Didžiosios Britanijos grietinėlę: karališkąją šeimą, kino žvaigždes, aukštuomenės damas, turtingas paveldėtojas ir vakarėlių liūtes. Jų visų stiliaus ir žavesio paslaptis – Reinoldo Vudkoko apdarai. Į užkietėjusio viengungio ateljė plūsta tūkstančiai moterų, tačiau nė viena nesuvirpina maestro širdies.

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“
© Filmo kūrėjų archyvas

Dizainerio mūza ir meiluže tampa padavėja Alma (akt. Vicky Krieps), su kuria jis susipažįsta viename restoranėlyje. Ypatingu grožiu ar išskirtinėmis manieromis nepasižyminti Alma apsigyvena Vudkoko mados namuose ir po truputį pradeda keisti juose nusistovėjusią tvarką, o tuo pačiu – ir mylimojo Reinoldo gyvenimą. Ilgus metus kruopščiai kurta mados imperija ima svyruoti ties žlugimo riba, kai talentingojo dizainerio kasdienybė nusidažo savitais prieraišumo ir jokių ribų nepaisančios meilės atspalviais. Su ypatingų grybukų skoniu...

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“
© Filmo kūrėjų archyvas

Subtili, jautri ir prie kino ekranų net vyrus prikaustanti šešiems „Oskarams“ nominuota romantinė drama „Nematomas siūlas“, kurioje pirmuoju smuiku griežia neprilygstamasis Daniel Day-Lewis, Lietuvoje startuos per MOTERS premjerą kovo 8 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“
© Filmo kūrėjų archyvas

Kovo 8 d. kiekviename kino centre „Forum Cinemas“ vyks po du premjerinius filmo „Nematomas siūlas“ seansus, bet ypatingos staigmenos žiūrovių bei žiūrovų laukia per šiuos žurnalo ir portalo MOTERIS seansus:

20.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
18.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
19.40 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
20.20 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.30 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

MOTERS premjeroje – šešiems „Oskarams“ nominuota stilinga drama „Nematomas siūlas“
© Filmo kūrėjų archyvas

Bilietai parduodami „Forum Cinemas“ kasose ir internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/306085/

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kviečia sukurti ir išausti savo dizaino rankinę

Nauja erdvė Vokiečių gatvėje suburs baltiško dizaino gerbėjus.

„Stebuklas“: geriausias metų filmas sugrįžta į Lietuvos kino teatrus

Jau nuo šio penktadienio, birželio 22-osios, Lietuvos žiūrovai turės dar vieną galimybę didžiuosiuose šalies ekranuose išvysti režisierės Eglės Vertelytės tragikomediją „Stebuklas“, triumfavusią šių metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose.

Joninių ritualai, kurie sujungia vienišas širdis

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė. Ilgiausia metų diena ir trumpiausia naktis nuo seno siejamos su mitologiniais slėpiniais, ritualais ir burtais.

MO muziejaus prakalbintos Vilniaus skulptūros pradeda ketvirtąjį sezoną

2015 metais MO muziejus pristatė Vilniaus kalbančių skulptūrų projektą. Šiemet ketvirtasis sezonas atidarytas su nauju, šešioliktu pašnekovu – Lietuvos banko iniciatyva prakalbintu Vladu Jurgučiu.

Ketvirtąjį Pažaislio muzikos festivalio savaitgalį – išskirtiniai talentai

Ketvirtasis Pažaislio muzikos festivalio savaitgalis lydimas skaičiaus keturi – ketvirtoji savaitė, keturi koncertai, keturios išskirtinės koncertų erdvės.

Apie kūrybos laisvę ir didelės scenos baimę

Septintojo „Kūrybinio impulso“ išvakarėse Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras šokio bendruomenės atstovus pakvietė į atvirą diskusiją „Jaunųjų choreografų ugdymas: teatro misija ir objektyvios galimybės“.

LNOBT savo šimtmetį planuoja švęsti nauju „Traviatos“ pastatymu

Baigiančio sezoną Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro generalinis direktorius Jonas Sakalauskas surengė spaudos konferenciją aukščiausiai iškilusioje teatro aikštelėje – po žydru dangumi ant skardinio stogo.

Spektaklis Vilniaus Katedros aikštę pavers futbolo aikštele

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vyksiančios Kultūros nakties metu vilniečius ir miesto svečius stebins ypatinga premjera.

Jurgita Murauskienė: nuostatos ir rėmai – tik mūsų galvose, o festivalyje stengiamės juos griauti

Jau vos po kelių savaičių dvidešimt ketvirtasis Kristupo vasaros festivalis kvies sostinės gyventojus ir svečius į susitikimus su įdomiausiais pasaulio muzikais ir po bažnyčių skliautais, ir po vasaros dangumi, ir gamtos apsuptyje. Apie artėjantį festivalį kalbėjomės su jo meno vadove Jurgita Murauskiene.

„Sidabrinė gervė“ žada būti įdomus, šviesus ir linksmas reginys

Rytoj, birželio 13-osios vakarą, visi, besidomintys Lietuvos kultūriniu gyvenimu ir neabejingi šventiškoms ceremonijoms su ryškiais šalies veidais, kviečiami žiūrėti nacionalinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ tiesioginę transliaciją.