Ieškančius dovanų kvies kalėdinėje mugėje Vilniuje įsikursianti mados ir dizaino zona

Kankina sprendimai, ką dovanoti draugei, mamai, broliui? Trokštate kažko madingo ir naudingo? Gruodžio 9-tą dieną, 10-19 val. Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite atsakymus į visus šiuos klausimus. Mados ir stiliaus specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos susiburs didžiausiame kalėdiniame miestelyje po stogu – „Didžiojoje kalėdinėje mugėje“, kur jų lauks ir mados zona „Design for life“. Naujausios drabužių kolekcijos, stilingiausi papuošalai, kosmetikos priemonės ir visa galybė specialių veiklų bei užimtumo programų, o kur dar nuolaidos ir dovanos – visa tai vienai dienai įsikurs parodų ir kongresų centre.
Kalėdinėje mugėje – ir zona, skirta madai
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Madai neabejingi kalėdinės mugės svečiai rinksis mados zonoje. Čia slėpsis puošnios suknelės, vienetinės rankinės, išskirtiniai papuošalai, kalėdiniai megztiniai bei šilti paltai. Renginyje laukiamos ne tik moterys, kažką sau čia ras ir vyrai, bus siūlomi gaminiai vaikams. Pirmuosius lankytojus pasitiks ne tik daugiau nei 300 gamintojų, įvairiausios veiklos, bet ir visiškai nemokamai jiems čia dalijami spaudos leidiniai – juos gaus šimtai pirmųjų mugės lankytojų.

Iš viso Vilniuje įsikurs keli tūkstančiai iš visos Lietuvos bei Latvijos atvykusių prekybininkų. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekių ženklai dovanos plačiausią šalyje maisto ir gėrimų pasirinkimą, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminius, dovanas ir idėjas šventinei aplinkai. Specialiai renginiuose suskirstytos zonos padės atrasti norimą prekę kiekvienam lankytojui.


Organizatorių nuotr.

Gruodžio mėnesį svarbu ne tik dovanos, bet ir įvairios pramogos, jos neaplenks ir kalėdinės mugės. Parodų ir kongresų centre lankytojus linksminti ir pritraukti pasiryžęs ne vienas prekių ženklas. Nuo 2007-ųjų metų lyderiaujantis dovanų čekių, kortelių ir rinkinių platintojas „Gera dovana“ mugės lankytojų lauks su žaliuoju ekranu. Tai specialus ekranas, kuriame galite būti įamžinti pačiose netikėčiausiose vietose. Norintys galės varžytis dėl šio mugės dalyvio įsteigtų dovanų čekių bei didžiojo prizo – pasivažinėjimo automobiliu „Ferrari“, o stende apsipirkusiems svečiams nebereikės rūpintis ir dovanos įpakavimu, nes jis bus visiškai nemokamas.

Originalius pasaulio žemėlapius pristatys „Trip map“. Amžinajame kelionių dienoraštyje kiekviena mugėje apsilankiusi šeima turės galimybę sudėti brangiausių prisiminimų akimirkas.


Organizatorių nuotr.

Kalėdiniame parodų ir kongresų centro miestelyje svečiai turės galimybę keliauti laiku ir erdve, žvalgytis po skirtingas pasaulio šalis ir nematytus kraštus. Čia jų lauks išskirtinė virtualios realybės pramoga 5D, padėsianti pajusti, ką reiškia keliavimas laiku.

Mažuosius sutrauks speciali žaidimų erdvė, kurioje vaikams bus suteikiama galimybė kurti ir įgyvendinti savo idėjas konstruojant iš ąžuolo pagamintus medinius lego tipo konstruktorius. Į kūrybą įtraukianti veikla nepaliks abejingų ir padės pailsėti nuo šventinių apsipirkimų maratono.

„Didžioji kalėdinė mugė“ – tai bendras 8 miestų projektas, kuris prasidės gruodžio 9-tąją Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, o vėliau keliaus po visą Lietuvą: gruodžio 10-tą dieną vyks Šiauliuose „Šiaulių“ arenoje ir Marijampolėje, Marijampolės kultūros centre, gruodžio 16-tą Kaune, „Žalgirio’’ arenoje, gruodžio 16-tą Utenoje, Utenos arenoje, gruodžio 17-tą Jonavoje, Jonavos arenoje ir Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, gruodžio 23-ią Alytuje, Alytaus arenoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Vingio parke – pašėlę saksofonai iš Vokietijos

Naują Kristupo vasaros festivalio koncertų erdvę, įsikūrusią VU botanikos sodo Vingio skyriuje, liepos 17 d. užvaldys „Pašėlę saksofonai“.

Iškilmingame renginyje – prancūziškos elegancijos šleifas (1)

Vilniuje paminėta Prancūzijos nacionalinė šventė.

Venesueliečiui Pacho Floresui koncerte paklus net dešimt trimitų

Pacho Floresas iš Venesuelos į Kristupo vasaros festivalį atsiveža du lagaminus trimitų. Net dešimties instrumentų tembrus bei technines galimybes jis pademonstruos liepos 15-ąją Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Antrąjį liepos savaitgalį Pažaislio muzikos festivalis klausytojus džiugins trimis koncertais

Liepos 12 d., ketvirtadienį, 19 val. Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje vargonuos iš Vokietijos atvykęs Franz Wassermann, Liepos 13 d., penktadienį, 19 val. Pociūnų aerodrome siautės svečių iš Vokietijos kolektyvas – saksofonų kvartetas „Blattwerk“, o Liepos 15 d., sekmadienį, 16 val. Gelgaudiškio dvare skambės iš Jungtinių Amerikos valstijų į Tėvynę sugrįžusios dainininkės Jūratės Švedaitės-Waller ir pianistės Audronės Kisieliūtės parengta programa.

„Okata“ – nuo muzikinių televizijos projektų iki modernios liaudies muzikos grupės

Kristupo festivalį šiemet drebins „Okata“ – liaudies muziką moderniai atliekanti grupė.

Nepralenkiam gitaristui Joscho Stephanui pripažinimą pelnė autentiškas skambesys

Liepos 12 d. Kristupo vasaros festivalyje koncertą surengs gitaros virtuozas Joscho Stephanas iš Vokietijos. Pelnęs „čigoniškojo džiazo ateities“ bei legendinio Django Reinhardto įpėdinio titulą, atlikėjas koncerte „Gypsy jazz“ pradžiugins visus, mėgstančius skoningas improvizacijas, įtraukinačias melodijas, muzikinę įtaigą bei ekstremalų virtuoziškumą.

Norite pasijusti laiminga? Eikite!

Ilgesnį laiką einant, būnant gamtoje, nepersekiojamam telefonų skambučių ir neskiriant dėmesio virtualiam aš personažui, sistema persikrauna ir daug kas atrodo visiškai kitaip.

Vienu metu viso pasaulio lietuviai giedos Tautišką giesmę: telkiasi draugai, šeimos, bendruomenės

Liepos 6 dieną lygiai 21 valandą vietos laiku lietuviai visame pasaulyje giedos Tautišką giesmę.

Didi diena Kaunui - pilies kieme stojo didingas „Laisvės karys“ („Vytis“)

Ketvirtadienio vakarą Kauno pilies kieme tūkstančių kauniečių bei šimtų kviestinių svečių akivaizdoje atidengta „Laisvės kario“ skulptūra, populiariai vadinama „Vyčiu“, atkeliavusi iš Ukrainos praėjusį savaitgalį ir pastatyta ant iš anksto jai parengto pjedestalo.

Gitaristo Joscho Stephano sėkmės paslaptis – mėgstamos veiklos ir šeimyninio gyvenimo dermė

Čigoniškojo džiazo ateitimi vadinamas Joscho Stephanas iš kitų gitaristų ryškiai išsiskiria savo virtuoziškumu, muzikine vaizduote ir scenine laisve.