A. Cholina: kodėl tiek daug sugriautų sąjungų ir sulaužytų likimų

Spalio 7-8 dienomis Maskvos valstybiniame J. Vachtangovo teatre pristatoma choreografės Anželikos Cholinos premjera "Vyrai ir moterys".

Vestuvių paroda: ne tik jaunavedžiams

Šį savaitgalį trečią kartą vyks vestuvių paroda Išteku.lt Vilniaus Rotušėje ir jos aikštėje.

Rudeniškame Vilniuje – budizmui skirto kino savaitgalis

Spalio 16-19 d. „Skalvijos“ kino centre vyksiantis Budistinio kino savaitgalis yra vienas iš šį rudenį organizuojamų budizmui skirtų renginių.

G. Žickytės filmas „Meistras ir Tatjana“ pradeda rudens maratoną po taptautinius festivalius

Spalio 16 dieną Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti Giedrės Žickytės filmas „Meistras ir Tatjana“ jau sulaukė kvietimų į daugiau nei dešimtį tarptautinių filmų festivalių ir džiaugiasi pirmosiomis tarptautinėmis pergalėmis.

Kaip pasirinkti laiką ir vietą vestuvių fotosesijai rudenį?

Ruduo – tai ne tik margaspalviai lapai ir skėčiai lietuje - vestuvinių fotografijų išliekamąją vertę kuria harmoningai parinkta ir nepakartojamą tos akimirkos istoriją pasakojanti vieta, unikali architektūra, bažnyčia bei patys žmonės.

Mistinė kelionė su persų muzikos meistrais

Spalio mėn. 16-18 d. į Lietuvą atvyksta vienas žymiausių persų muzikos atlikėjų Kayhan Kalhor (Iranas) ir baglama meistras Erdal Erzincan iš Turkijos.

Kai nėra laiko depresijai!

Štai ir prasidėjo antras rudens mėnuo, kuris tikrai nežada palikti mūsų ramybėje! Daugybė koncertų , spektaklių ir kitų renginių, kurie nuvys rudeninę depresiją šalin ir įneš džiugių akimirkų į mūsų laisvalaikį .

Užburiantis animacinis filmas „Mažasis princas“ – ir suaugusiems, ir vaikams

Ne viena karta užaugo skaitydama visą pasaulį apskriejusią ir nusišypsoti ar susigraudinti privertusią prancūzų autoriaus ir aviatoriaus Antoine‘o de Saint-Exupéry knygą „ Mažasis princas “.

Amanda Seyfried mėgins prisijaukinti meilę romantiškoje dramoje „Išmokyk mane mylėti“

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė , kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga.

Saulius Prūsaitis: net ir kalbėdamas apie muziką aš jaučiuosi labai gerai

Pastaruoju metu Sauliaus Prūsaičio gyvenimas perpildytas muzikos: jis įrašinėja savo dainas, dirba su kitais atlikėjais (spalio 7 d. pasirodo S. Prūsaičio studijoje įrašytas Andriaus Mamontovo albumas „Degančios akys“), kuria muziką...

Vytautą Kernagį scenoje įamžinsiantys aktoriai: tai bus atminimas didžiam žmogui

Spalį Lietuvos teatrų scenose debiutuos spektaklis „Baltas sodininkas“ apie šviesaus atminimo maestro Vytauto Kernagio gyvenimą. Du legendinį kūrėją scenoje įamžinsiantys aktoriai – Ainis Storpirštis ir Vidas Petkevičius – pažymi,...

Spalio 2-4 d. vilniečius ir miesto svečius pradžiugins nauja paroda „Šeima 2015“

Jau šią savaitę, spalio 2–4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje prasideda nauja paroda „Šeima 2015“ . Šios parodos idėja – suburti šeimas į erdvę, kurioje viskas būtų pasiekiama vienoje vietoje.

Tikrais faktais paremtas filmas privers justi svaigulį

Liudininkai pasakoja: filmo „Pasivaikščiojimas“ efektai tokie tikroviški, kad žiūrovai kino salėje gali pajusti aukščio svaigulį.

Virgilijaus Noreikos jubiliejui – šventinis koncertas LNOBT

Šį rudenį vienas iškiliausių visų laikų Lietuvos tenorų Virgilijus Noreika švenčia savo 80-metį. Spalio 4 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre šia šventine proga rengiamas jubiliejinis V. Noreikos koncertas .

Grupė „Skylė“ atveria „Vilko vartus“

Rugsėjį grupė „Skylė“ ir Aistė Smilgevičiūtė savo klausytojus Vilniuje kvietė į tradicinį rudens lygiadienio koncertą, kuriame nuskambėjo kelios dainos iš naujojo albumo „Vilko vartai“.

Šarūnas Kirdeikis: jau nebesu darboholikas 1

Talentingas šokių choreografas Šarūnas Kirdeikis nesiliauja stebinti ir eksperimentuoti. Vieną dieną jis gretinamas su seksualiuoju krepšininku Tony Parkeriu, o jau kitą - su pasakos personažu Mėlynbarzdžiu ar net Kalėdų Seneliu.

Savaitės renginiai, nuteiksiantys naujiems iššūkiams

Nauja savaitė – nauji darbai – nauji planai laisvalaikiui. Atrodo, lyg užburtas ratas? Bet juk tam ir yra koncertai, spektakliai ir kiti renginiai, kurie į mūsų dienas įneša džiaugsmo akimirkų ir nuteikia naujiems iššūkiams. Tad...

Savaitgalį japoniško turinio festivalyje susitiks keli šimtai superherojų

Jau šį savaitgalį dviejų dienų Japonijos šventėje „nowJapan” tradiciškai susitiks keli šimtai į superherojus persikūnijusių „cosplay” entuziastų, kurie paskutines naktis prieš renginį leidžia siūdami sparnus, konstruodami...

6 klausimai, kylantys pirmąkart keliaujantiems

Atrinkome klausimus, kuriuos dažniausiai užduoda pirmąkart keliaujantys.

D. Craigo žmona R. Weisz: niekuomet nesigulsiu po plastikos chirurgo peiliu

„Kai buvau jaunesnė, dažnai jausdavausi vieniša. Kirsdavau picą išsinuomavusi filmą ir atitikau visas jaunos bei vienišos merginos įvaizdžio klišes“, – viename interviu prisimena 45-erių metų britų aktorė Rachel Weisz, vaidinanti šiuo...

Šokiruoja! 2 paprasti triukai, kaip greitai išmokti anglų kalbos! 8

Manote, kad išmokti kalbėti anglų kalba arba kita užsienio kalba yra labai sudėtingas ir ilgas procesas? Šiandien šią nuomonę visiškai paneigsime. Susipažinkite su dviem patikrintais triukais, kuriuos panaudojus, naujos kalbos galima išmokti per...

Lenkijos spauda: „Silva rerum“ – literatūrinė sensacija iš Lietuvos 2

Viena didžiausių Lenkijos leidyklų „Znak“ išleido pirmąjį Kristinos Sabaliauskaitės „ Silva rerum “ ciklo romaną .

Vaikai kviečiami į premjerą „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo...“

Valstybiniame jaunimo teatre rugsėjo 26, 27 d., 12 val., Didžiojoje scenoje įvyks spektaklio jauniesiems žiūrovams premjera. Režisierius Evaldas Jaras su gausia teatro kūrybine grupe pristato spektaklį „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo...“.

„In Latino 2015“: pasaulio festivaliuose sužibėjęs trumpas kinas

10-ą kartą, spalio 1–4 d., vyksiančios Lotynų Amerikos kultūros dienos „In Latino“ šiemet kvies pasinerti į trumpametražį egzotiškojo kontinento kiną, pažinti regiono tautinį paveldą, jam būdingą žmogaus ir gamtos ryšį, dvasines...

Keli pasiūlymai jūsų puikiam laisvalaikiui

Ar gali būti kas nors geriau nei su karštos kavos puodeliu laisvą minutę prisėsti prie kompiuterio ekrano ir paieškoti to, kas privers širdį plakti dar smarkiau?

5 priežastys, dėl ko neverta važiuoti į Balio salą 6

Vos prieš 3 savaites grįžau iš Balio salos , kur praleidau daugiau nei mėnesį ir vis labiau susiduriu su mitais apie šią populiarią atostogų vietą.

Pusę Lietuvos aplankęs socialinis projektas uogiene vaišins ir vilniečius

Šiandien Vilniuje Kudirkos aikštė kvepės šviežiai verdama uogien e. Socialinio projekto „Draugų uogienė“ vykdytojai ir savanoriai iš perteklinio derliaus vaisių ir uogų virs gardžias uogienes ir Kudirkos aikštėje vaišins vilniečius...

Močiučių konkurse - jaunatviški ir seksualūs kūnai 148

Brazilijos moterys ne tik seksualios, aistringos, tačiau ir gražios. Žavu yra tai, kad savo grožį jos sugeba išsaugoti iki senatvės.

N. Narmontaitė skatina moteris nepasiduoti: mėgstu, kai durys užsidaro, tada aš lipu per langą 1

Moteris. Kiek skambių epitetų ir pareigų sutelpa į šį žodį? Ji studentė, darbuotoja, mylinti mama ir žmona. Ji kasdien po dalelę savęs atiduoda rūpindamasi šeima, dirbdama, tačiau dažnai pamiršta save bei savo asmeninį tobulėjimą.

Spalį debiutuos spektaklis apie Vytautą Kernagį

Spalį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos teatrų scenose debiutuos spektaklis „Baltas sodininkas“ apie šviesaus atminimo maestro Vytauto Kernagio gyvenimą. Spektaklį režisuoja Vytautas V. Landsbergis, o legendinį kūrėją teatro scenoje įamžins du...

Rink stilingiausią modelį ir puoškis elegantišku šalikėliu

Rink stilingiausią modelį ir puoškis elegantišku šalikėliu

Kiekviena moteris gali būti graži ir stilinga!

Kamerinis koncertas „Kelionė į dieviškąją Florenciją“

Kamerinis koncertas „Kelionė į dieviškąją Florenciją“

Laimėkite kvietimus į spalio 18 d. (sekmadienį) 17 val. Kongresų rūmuose vyksiantį koncertą.

Kviečia simfoninis koncertas „Romantizmo šedevrai“

Kviečia simfoninis koncertas „Romantizmo šedevrai“

Į LVSO sceną grįžta violončelininkas Denisas Šapovalovas, kurį legendinis Mstislavas Rostropovičius...

„Beverli Hills 90210“ - po 25 metų

„Beverli Hills 90210“ - po 25 metų

Kultinis 90-ųjų serialas apie paauglių iš turtingo Los Andželo rajono Beverli Hills...

Galina Dauguvietytė: „Tapukario, Smetonos laikais ir pasibučiavimas buvo didžiausia nuodėmė.“

In memoriam. Paskutinis interviu su režisiere Galina Dauguvietyte 15

Šiandien, eidama 89-uosius metus, mirė režisierė Galina Dauguvietytė. Meno pasaulio žmonės...

Lovoje su caru. Ivanas Rūstusis ir visos jo moterys 37

Rusijos valdovų asmeninis gyvenimas niekada nebuvo itin audringas. Liaudis nepalankiai vertindavo aistras, o ir stačiatikių cerkvė...

Mados pasaulyje pristatyta naujiena - parduotuvė parduotuvėje

Mados pasaulyje pristatyta naujiena - parduotuvė parduotuvėje

Dizainerės Eglės Žiemytės kuriamas prekės ženklas šiandien pristatė naują D.EFECT...

Kaip išsirinkti rankinę ir batus pagal figūros tipą?

Kaip išsirinkti rankinę ir batus pagal figūros tipą? 10

Pagal figūros tipus patartina rinktis ne tik drabužius, bet ir kitus įvaizdžio elementus...

Mados redaktorės patarimai moteriškų formų savininkėms 4

Naujausia, 2015–2016 metų rudens ir žiemos „Marina Rinaldi“ didesnių dydžių drabužių kolekcija sudomino itališkos mados ir gero...

Jennifer Lopez dievina kombinezonus – šių mada niekur nedingo. Dainininkė vilki baltą atvirą „Michael Costelolo“ kombinezoną iš 2016 metų pavasario ir vasaros kolekcijos. Jennifer Lopez dievina kombinezonus – šių mada niekur nedingo. Dainininkė vilki baltų nėrinių dizainerio Zuhairo Murado kurtą kombinezoną.
Stiliaus dvikovų archyvas >>
HOROSKOPAS
Dvyniai

Jeigu nuoširdžiai bendrausite su šeimos nariais, kartu šio to imsitės, tikriausiai visi ramiai praleisite laiką, apsitvarkysite buitį. O mėgindami išvengti šeimyninių pareigų turbūt užsitrauksite artimųjų nemalonę ar netgi iškils šalta siena.

Visų ženklų horoskopai >>
Kokie baldai madingi? Rekomenduoja interjero dizaineriai

Norite atnaujinti būstą? Neskubėkite pirkti naujų baldų! Tekste rasite pasaulio dizainerių patarimus, ką verta pirkti, o ką pakanka atnaujinti, kokios interjero detalės šiemet madingiausios.

Ji sukarpė savo seną megztuką... Kai pamačiau rezultatą, ir aš užsimaniau!

Ji sukarpė savo seną megztuką... Kai pamačiau rezultatą, ir aš užsimaniau! 19

Jei susikaupė senų megztukų, neskubėkite jų išmesti - galite pasigaminti naujų daiktų!

Rankų darbo interjere - idėjos iš egzotiškųjų Rytų

Rankų darbo interjere - idėjos iš egzotiškųjų Rytų 1

Turbūt niekas nesiginčys, kad visame pasaulyje labiausiai vertinamos, o ir brangiausios tos paslaugos ar daiktai, kurie pagaminti rankomis. Rankų darbo papuošalai, rankų darbo batai, rankų...

Fotomenininkės V. Abromaitytės vyras poros namuose jaučiasi kaip mamos virtuvėje

Fotomenininkės V. Abromaitytės vyras poros namuose jaučiasi kaip mamos virtuvėje 10

Fotomenininkė , interjero dekoratorė Vaiva Abromaitytė naujus namus Užupyje kuria lyg eskizą. Menininkė tiksliai žino, kaip jie turi atrodyti, ir būsimą vaizdą tapo pamažu,...

Kodėl modeliai miega su makiažu (ir jūs galėtumėte)

Kodėl modeliai miega su makiažu (ir jūs galėtumėte) 2

Viena iš auksinių grožio taisyklių teigia: niekada, jokiomis aplinkybėmis, kad ir kokia...

Linos (31 m.) pokyčiai: prisiminiau, kad esu ne tik mama, bet ir moteris

Linos (31 m.) pokyčiai: prisiminiau, kad esu ne tik mama, bet ir moteris 86

Pristatome trečiąją projekto „Pasikeisk su Bogomolov Image School“ dalyvę. Moters...

Grožio ikona. Aktorė J. Roberts: viena priemonė apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis 27

„Savo grožiui laiko ir pinigų skiriu nedaug. Be abejo, galėčiau skirti ir daugiau“, – teigia superžvaigždė Julia Roberts ....

5 blogi įpročiai, kurių reikėtų atsisakyti, jei norite gyventi ilgiau

5 blogi įpročiai, kurių reikėtų atsisakyti, jei norite gyventi ilgiau

JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras teigia, jog tokie blogi įpročiai, kaip rūkymas,...

10 maisto produktų nuo kurių nukenčia jūsų lytinio gyvenimo kokybė

10 maisto produktų nuo kurių nukenčia jūsų lytinio gyvenimo kokybė 6

Žinome, kad tamsusis šokoladas ir migdolai yra puikūs afrodiziakai, tačiau esama ir tokių...

Šangrilos dieta – svoris krenta valgant tai, ką norite 7

Viena beprotiškiausių pastaraisiais metais išpopuliarėjusių dietų – Šangrilos dieta. Tai psichologijos profesoriaus Setho Robertso kūrinys.

Ypatingo skonio bulvių apkepas

Pasirodo, bulvės puikiai dera su grietinėle.

Naminiai guminukai

Užtruksite vos 15 min.!

Netradicinis, bet labai skanus obuolių pyragas

Šį kartą išbandžiau seserų Cvetajevų iš Rusijos obuolių pyragą.

Apelsinų skonio moliūgų pyragas su maskarpone

Apelsinų skonio moliūgų pyragas su maskarpone

Labai skanu ir gaivu (nors įeina gana riebūs produktai). Viršų pabarsčiau nuo pagrindo pasiliktais trupiniais. Nesu didelė daržovių mėgėja saldžiuose kepiniuose, bet tai jau nebe pirmas...

Česnakinės bandelės

Česnakinės bandelės

Bandelės mano virtuvėje karaliavo seniai, o ypač mielinės tešlos . Ta proga, kad šiandien gaminau čili troškinį, tad vietoje pirktinio prancūziško batono, iškepiau pikantiškų...

Rytietiškos vištienos salotos su ananasais

Rytietiškos vištienos salotos su ananasais

Aliejus šiose salotose turi savotiško, riešutiško skonio ir kvapo, labai malonus ir puikiai tinka tokio tipo salotoms . O mung daigai yra kažkas labai skanaus ir visai nebrangūs –...

Sužinok savo likimą pagal delno linijas

Žinoti vien delno linijų neužtenka, dar labai svarbu žinoti ir likimo dėsnius, dėl ko tos...

Astrologė Rima: šį laikotarpį išnaudokite pozityviems pokyčiams

Astrologė Rima: šį laikotarpį išnaudokite pozityviems pokyčiams 1

Venera po retrogradinės kelionės Liūto zodiako ženklu vėl sugrįžta į Mergelės...

Mitybos specialistė: ką valgo vaikai, priklauso tik nuo tėvų

Mitybos specialistė: ką valgo vaikai, priklauso tik nuo tėvų 1

Šiandien vaikų nutukimo ir antsvorio problema Lietuvoje juntama gerokai labiau nei...

Gydytoja J. Tulčina: dėl rudenį vaikus kamuojančių ligų kalti ne darželiai ar blogas oras

Gydytoja J. Tulčina: dėl rudenį vaikus kamuojančių ligų kalti ne darželiai ar blogas oras 4

Kiekvieno rudens vaikų tėveliai laukia susiėmę už galvų – ne paslaptis, kad vos išleidus...

Kūdikių prekės: ko čia neturėtų būti? 1

Vis dažniau tiek vaikus, tiek suaugusiuosius visame pasaulyje kamuoja alergijos. Dažnai jų priežastys gali glūdėti produktuose, kuriuos...

G.Drukteinis: kelionėse lietuviai neretai užsimiršta...

G.Drukteinis: kelionėse lietuviai neretai užsimiršta...

Lietuviai – keliauti mėgstanti tauta. Tačiau neretai smagias keliones po svečias šalis lydi etiketo...

Į pamario kraštą - pasimėgauti maistu ir marių skleidžiama ramybe

Į pamario kraštą - pasimėgauti maistu ir marių skleidžiama ramybe 1

Nežinau, kas galėtų būti geriau, nei ant marių kranto mėgautis šviežutėlėmis, ką tik...

O. Rimkevičiūtė: kam geriausia ilsėtis Maldyvuose

O. Rimkevičiūtė: kam geriausia ilsėtis Maldyvuose 11

Turkio spalvos krištolinio skaidrumo vandens lagūnos, ramuma ir civilizacijos nenuniokota įstabaus...

Rudeniškame Vilniuje – budizmui skirto kino savaitgalis

Rudeniškame Vilniuje – budizmui skirto kino savaitgalis

Spalio 16-19 d. „Skalvijos“ kino centre vyksiantis Budistinio kino savaitgalis yra vienas...

Vestuvių paroda: ne tik jaunavedžiams

Vestuvių paroda: ne tik jaunavedžiams

Šį savaitgalį trečią kartą vyks vestuvių paroda Išteku.lt Vilniaus Rotušėje ir jos aikštėje.

A. Cholina: kodėl tiek daug sugriautų sąjungų ir sulaužytų likimų

Spalio 7-8 dienomis Maskvos valstybiniame J. Vachtangovo teatre pristatoma choreografės Anželikos Cholinos premjera "Vyrai ir moterys".

G. Žickytės filmas „Meistras ir Tatjana“ pradeda rudens maratoną po taptautinius festivalius

G. Žickytės filmas „Meistras ir Tatjana“ pradeda rudens maratoną po taptautinius festivalius

Spalio 16 dieną Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti Giedrės Žickytės filmas...

Kaip pasirinkti laiką ir vietą vestuvių fotosesijai rudenį?

Kaip pasirinkti laiką ir vietą vestuvių fotosesijai rudenį?

Ruduo – tai ne tik margaspalviai lapai ir skėčiai lietuje - vestuvinių fotografijų išliekamąją...

Mistinė kelionė su persų muzikos meistrais

Spalio mėn. 16-18 d. į Lietuvą atvyksta vienas žymiausių persų muzikos atlikėjų Kayhan Kalhor (Iranas) ir baglama meistras Erdal Erzincan...

Vadovui - kaip uždegti savo darbuotojus, kaip juos paskatinti

Ši knyga – puikus koncentratas apie įgalinimą, iliustruotas tyrimais ir mūsų kultūrai...

Žmogaus, savo valia palikusio civilizuotąjį pasaulį, išpažintis

„Voldenas“ – ne romanas. Jam netinka tradiciniai grožinės literatūros matai.

Prancūziškos elegancijos pamokos

Prancūzų mados guru Geneviève Antoine-Dariaux (Ženevjev Antuan Darjo) dar vaikystėje mieliau lydėdavo...

100 saldžių ir nesaldžių paryžiečių patiekalų receptų

Praėjo dešimt metų nuo tos dienos, kai Davidas Lebovitzas, susipakavęs vertingiausias savo kulinarines...

Skaityk daugiau

Patarimai: kad skintos rudeninės gėlės džiugintų kuo ilgiau

Net ir atėjus rudeniui vis dar galime namus puošti gyvomis gėlėmis, nes šiuo metų laiku žydi...

Manonamai

KONKURSAS: jaukiausia mano namų vieta

Rudenį vis daugiau laiko praleidžiame namie. Dėl to natūraliai imame dailinti ir namų aplinką. Kuris...

Manonamai

Lova tiems, kurie niekaip negali pabusti

Kartais garaže kyla keisčiausių minčių. Taip bemeistraujant nutiko Kolinui Furzui. Jo sukurta lova...

Manonamai

Gundo kaip prostitutės, bet paslaugą teikia kitokią

Jei kada lankėtės Taivane, tikriausiai matėte mažai kūną prisidengusias moteris pakelės neono...

Perpasauli

Žiemą slidinėsime Italijoje: kokį kurortą pasirinkti?

Dauguma žiemos sporto aistruolių atostogomis kalnuose ima rūpintis būtent dabar – rudenį....

Perpasauli

„Ryanair“ pristatė tris naujas kryptis iš Lietuvos

Pigių skrydžių bendrovė „ Ryanair “ paskelbė 2016 metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį....

Perpasauli
Greitas „Skruzdėlynas“

Greitas SKRUZDĖLYNAS

Pasigaminti šį skanėstą sugebės kiekvienas mokinukas.

Receptai

TOM KHA sriuba

Tai skani ir šiek tiek rūgštoka vištienos sriuba su kokosų pienu, pievagrybiais ir pomidorais....

Receptai
Sk spa. 11d.
-4°...7°
Pr spa. 12d.
-6°...8°
An spa. 13d.
-1°...8°
Tr spa. 14d.
1°...8°
Kt spa. 15d.
0°...8°