Pasidovanokite jaunesnę ir gražesnę rankų odą

Kai odos senėjimo požymius vis sunkiau paslėpti...
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dar vakar veidrodis nerodė jų ir jie buvo matomi nebent po bemiegės nakties ar sunkios darbo dienos. O šiandien jau aiškiai ryškėja raukšlelės, matosi pigmentinės dėmės, atsiranda nedidelis glebumas.

Estetikos centras „Oblaka“ siūlo Jums itin veiksmingą kovos su odos senėjimu metodiką – „CO2 jauninimo“ procedūrą, naudojant aukščiausiosios klasės DEKA įrangą SmartXide. Odą veikia lazerio spindulys, kurio pagrindas – anglies dvideginio dujos.

Koks poveikis?

„CO2 jauninimas“, tai – itin veiksmingas smulkių ir gilių raukšlių išlyginimas, savojo kolageno, elastino odos ląstelėse gamybos aktyvavimas, epidermio ląstelių augimo skatinimas. Lazerio spinduliui veikiant CO2 pagrindu, stimuliuojama kapiliarų kraujotaka, dėl to oda geriau prisotinama deguonimi. Šia metodika galima išlyginti randus, pašalina strijas, naujas odos išaugas, pigmentines dėmes. Veikiami tik probleminiai ploteliai.

Pasidovanokite jaunesnę ir gražesnę rankų odą
© Adobe Stock

Kaip tai veikia?

Naudojant lazerio CO2 energiją, ant odos susidaro labai ploni mikropažeidimų ploteliai (stulpeliai), kurių gylis – iki 1,6 mm. Aplink lazerio veikimo zoną esančios ląstelės pradeda intensyviai rekonstruoti pažeistą plotelį. Audiniai tarp plotelių nepažeidžiami, o tai padeda pagreitinti gijimo procesą ir atkurti odą, taigi, praktiškai iš karto galite tęsti įprastą gyvenimo būdą (atkūrimas trunka 3-7 dienas).

Formuojasi visiškai nauja oda su visomis jaunos odos savybėmis ir privalumais: lygi, glotni, gražios ir natūralios spalvos oda.

Laimėkite!

Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite rankų jauninimo ir gražinimo procedūrą. Procedūrai pakviesime 3 konkurso dalyvius.

Laiminguosius skelbsime lapkričio 23 dieną. Jiems pranešime el. laišku.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Mano blakstienos – it vėduoklės!

Kiekviena žino, kiek vargo, kai blakstienų tušas lipina blakstienas ar net palieka ant jų gumuliukų.

„Makiažo pamokos“ – skaitykite, žiūrėkite, dažykite

Šioje knygoje – per ilgus metus sukauptos žinios: veido ir kūno proporcijos, spalvų teorija, makiažo technikos ir pamokos, priemonės, netikėti praktiniai patarimai.

Pasakojimas apie aistringą meilę, Kubą ir lemtingus pasirinkimus. Laimėkite!

Romantiška, kerinti ir nepaprastai gardi knyga. Nieko geresnio ir nesurasite. – Veronica Henry, romano „Naktis Rytų eksprese“ autorė.

Kad švenčių metu jaustumėtės it vakaro karalienė!

Ampulės akivaizdžiai jaunesnei ir gyvybingesnei odai.

Saldžios dienos su Liucina Rimgaile. Laimėkite!

Burnoje tirpstantis palaimos kąsnelis Tau!