Pasidovanokite jaunesnę ir gražesnę rankų odą. Laimėtojai

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėtojai

Regina Sprainaitienė
Birutė Diskienė
Rasta Tumšytė

El. laišku informuosime, kaip pasihnaudoti prizu.

***

Kai odos senėjimo požymius vis sunkiau paslėpti...

Dar vakar veidrodis nerodė jų ir jie buvo matomi nebent po bemiegės nakties ar sunkios darbo dienos. O šiandien jau aiškiai ryškėja raukšlelės, matosi pigmentinės dėmės, atsiranda nedidelis glebumas.

Estetikos centras „Oblaka“ siūlo Jums itin veiksmingą kovos su odos senėjimu metodiką – „CO2 jauninimo“ procedūrą, naudojant aukščiausiosios klasės DEKA įrangą SmartXide. Odą veikia lazerio spindulys, kurio pagrindas – anglies dvideginio dujos.

Koks poveikis?

„CO2 jauninimas“, tai – itin veiksmingas smulkių ir gilių raukšlių išlyginimas, savojo kolageno, elastino odos ląstelėse gamybos aktyvavimas, epidermio ląstelių augimo skatinimas. Lazerio spinduliui veikiant CO2 pagrindu, stimuliuojama kapiliarų kraujotaka, dėl to oda geriau prisotinama deguonimi. Šia metodika galima išlyginti randus, pašalina strijas, naujas odos išaugas, pigmentines dėmes. Veikiami tik probleminiai ploteliai.

Pasidovanokite jaunesnę ir gražesnę rankų odą. Laimėtojai
© Adobe Stock

Kaip tai veikia?

Naudojant lazerio CO2 energiją, ant odos susidaro labai ploni mikropažeidimų ploteliai (stulpeliai), kurių gylis – iki 1,6 mm. Aplink lazerio veikimo zoną esančios ląstelės pradeda intensyviai rekonstruoti pažeistą plotelį. Audiniai tarp plotelių nepažeidžiami, o tai padeda pagreitinti gijimo procesą ir atkurti odą, taigi, praktiškai iš karto galite tęsti įprastą gyvenimo būdą (atkūrimas trunka 3-7 dienas).

Formuojasi visiškai nauja oda su visomis jaunos odos savybėmis ir privalumais: lygi, glotni, gražios ir natūralios spalvos oda.

Laimėkite!

Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite rankų jauninimo ir gražinimo procedūrą. Procedūrai pakviesime 3 konkurso dalyvius.

Laiminguosius skelbsime lapkričio 23 dieną. Jiems pranešime el. laišku.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Laimėkite vasarišką išskirtinės formos rankinę!

Būgno formos rankinė. Tai elegancija ir sportas viename.

Laimėkite knygą, kuri padės Jums pažinti save ir pasaulį

Viskas pasikeis tik tuomet, kai atversi naują puslapį.

Ilgitės padrąsinimo ar įkvėpimo svajoti? Ši knyga kaip tik Jums!

„Laiškai iš Bordo“ – knyga apie drąsą. Drąsą eiti savu keliu. Bijoti ir... vis tiek daryti.Juk drąsa – tai ne baimės nebuvimas. Drąsa – tai savo svajonės siekimas, nepaisant baimės.

Pildykite kosmetinę: blakstienų apimtį didinantis tušas ir akių šešėliai

Gal norėtumėte atnaujinti kosmetikos priemonių rinkinuką?