Laimėkite plaukų džiovintuvą ir džiaukitės gražia šukuosena. Laimėtoja

© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimėtoja

Virginija P.

El. laišku pranešime, kaip atsiimti prizą.

***

Šįkart siūlome laimėti plaukų priežiūros priemonę, kuria galės mėgautis visi šeimos nariai. Taupus energijos režimas, plaukus tausojanti ir puoselėjanti funkcijos – tai tik dalis „Philips“ plaukų džiovintuvo „DryCare Essential“ privalumų.

* „Philips“ sukurtas pažangus „DryCare Essential“ išsiskiria unikalia konstrukcija, o jo džiovinimo efektyvumas prilygsta 2100 W džiovintuvui suvartojant tik 1 600 W energijos. Taip sutaupoma net 23 proc. energijos.

* Pasirūpinkite plaukais naudodami jonų kondicionavimą. Neigiami jonai purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

* Tolygaus karščio paskirstymo funkcija reiškia, kad džiovintuvas naudoja unikalaus dizaino angą, kuri karštį visada paskirsto tolygiai ant plaukų, net esant aukštai temperatūrai. Taip plaukai apsaugomi nuo pažeidimų. Plaukai visiškai apsaugomi nuo perkaitimo, todėl lieka sveiki ir žvilgantys.

* Itin svarbus nustatymas – „CoolShot“, kurį pasirinkus pučiama šalto oro srovė. Naudojamas norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

* 12 mm antgalis sukoncentruoja oro srovę, kad būtų galima tiksliai modeliuoti. Puikiai tinka, kai norite pagražinti šukuoseną ar sukurti savo stilių.

* „ThermoProtect“ temperatūros nustatymas – optimali džiovinimo temperatūra ir papildoma plaukų apsauga nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

***

Užpildykite anketą ir laimėkite „Philips“ plaukų džiovintuvą „DryCare Essential“. Laimingąjį skelbsime balandžio 23 dieną. Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Linksmas romanas apie moterų draugystę ir jų ryžtą rizikuoti. Laimėkite!

Apie nesėkmes ir džiaugsmus, kurie subrandina ir stiprina. Ir, žinoma, apie meilę, kuria apdovanojami drąsiausieji.

Liaukis žemintis ir pradėk siekti meilės!

Knygoje rasite patarimų, kaip pabėgti nuo vienatvės ar nesėkmingų santykių, kaip įgauti pasitikėjimo, jaustis žaviai, reikalingai ir geidžiamai.

Vargina raustanti oda? Jūs galite išspręsti šią problemą!

Nuolat raustanti oda – problema, kurią reikia suvaldyti.

Kaip iš naujo atgimti gyvenimui? Dalyvaukite ir laimėkite!

Tai pasakojimas apie gebėjimą susidoroti su iškilusiais sunkumais, apie meilę ir drąsą gyventi tada, kai nieko nebesinori.

Skaitykite ir susigrąžinkite intymumo džiaugsmą

Tai išmintingas ir drąsus požiūris į seksą ir intymumą, papildantis įprastą santuokos sampratą.

Nenugalimai įtraukiantis atostogų trileris. Laimėkite!

Milžiniško pasaulinio populiarumo sulaukusio trilerio „Visos dingusios“ autorė Megan Miranda vėl prikausto ir neleidžia padėti knygos į šalį.