Laimėkite plaukų džiovintuvą ir džiaukitės gražia šukuosena

Pasirūpinkite, kad plaukų priežiūra būtų saugi, taupi ir tausojanti plaukus.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šįkart siūlome laimėti plaukų priežiūros priemonę, kuria galės mėgautis visi šeimos nariai. Taupus energijos režimas, plaukus tausojanti ir puoselėjanti funkcijos – tai tik dalis „Philips“ plaukų džiovintuvo „DryCare Essential“ privalumų.

* „Philips“ sukurtas pažangus „DryCare Essential“ išsiskiria unikalia konstrukcija, o jo džiovinimo efektyvumas prilygsta 2100 W džiovintuvui suvartojant tik 1 600 W energijos. Taip sutaupoma net 23 proc. energijos.

* Pasirūpinkite plaukais naudodami jonų kondicionavimą. Neigiami jonai purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

* Tolygaus karščio paskirstymo funkcija reiškia, kad džiovintuvas naudoja unikalaus dizaino angą, kuri karštį visada paskirsto tolygiai ant plaukų, net esant aukštai temperatūrai. Taip plaukai apsaugomi nuo pažeidimų. Plaukai visiškai apsaugomi nuo perkaitimo, todėl lieka sveiki ir žvilgantys.

* Itin svarbus nustatymas – „CoolShot“, kurį pasirinkus pučiama šalto oro srovė. Naudojamas norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

* 12 mm antgalis sukoncentruoja oro srovę, kad būtų galima tiksliai modeliuoti. Puikiai tinka, kai norite pagražinti šukuoseną ar sukurti savo stilių.

* „ThermoProtect“ temperatūros nustatymas – optimali džiovinimo temperatūra ir papildoma plaukų apsauga nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

***

Užpildykite anketą ir laimėkite „Philips“ plaukų džiovintuvą „DryCare Essential“. Laimingąjį skelbsime balandžio 23 dieną. Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Gyvas ir dinamiškas romano pasakojimas apie šeimos paslaptis. Laimėkite!

Tai romanas tiems, kam patinka įtraukiantis siužetas, šeimos paslaptys, bohemiško „anų laikų“ menininkų gyvenimo užkulisiai ir fotografų profesinės virtuvės atspindžiai.

Laimėkite ir skaitykite istoriją apie praradimą, viltį ir meilę

Kerintys Graikijos vaizdai, jaudinanti paslaptis ir romantiška istorija apie praradimą, viltį, meilę ir savęs ieškojimą.

Siūlome darbą 10 moterų: tapkite kosmetikos priemonės testuotojomis. Laimėtojos (1)

Turbūt vienas maloniausių ir geidžiamiausių darbų...

Laimėkite plaukų džiovintuvą ir džiaukitės gražia šukuosena

Pasirūpinkite, kad plaukų priežiūra būtų saugi, taupi ir tausojanti plaukus.

Kremas, kuris suteikia odai mezoterapijos efektą – laimėkite!

„Institut Esthederm Paris“ naujiena pavargusiai, negyvybingai odai, kai įprastos kasdienės priežiūros neužtenka...