Laimėkite grožio procedūrą, kuri jūsų rankoms suteiks antrą jaunystę!

Kai odos senėjimo požymius vis sunkiau paslėpti...
© Pexels photo

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Regis, dar vakar raukšlės nebuvo tokios gilios, o tos išdavikiškos pigmentinės dėmės – ne tokios ryškios...

Estetikos centras „Oblaka“ siūlo Jums itin veiksmingą kovos su odos senėjimu metodiką – „CO2 jauninimo“ procedūrą, naudojant aukščiausiosios klasės DEKA įrangą SmartXide. Odą veikia lazerio spindulys, kurio pagrindas – anglies dvideginio dujos.

Koks poveikis?

„CO2 jauninimas“, tai – itin veiksmingas smulkių ir gilių raukšlių išlyginimas, savojo kolageno, elastino odos ląstelėse gamybos aktyvavimas, epidermio ląstelių augimo skatinimas. Lazerio spinduliui veikiant CO2 pagrindu, stimuliuojama kapiliarų kraujotaka, dėl to oda geriau prisotinama deguonimi. Šia metodika galima išlyginti randus, pašalina strijas, naujas odos išaugas, pigmentines dėmes. Veikiami tik probleminiai ploteliai.

Kaip tai veikia?

Naudojant lazerio CO2 energiją, ant odos susidaro labai ploni mikropažeidimų ploteliai (stulpeliai), kurių gylis – iki 1,6 mm. Aplink lazerio veikimo zoną esančios ląstelės pradeda intensyviai rekonstruoti pažeistą plotelį. Audiniai tarp plotelių nepažeidžiami, o tai padeda pagreitinti gijimo procesą ir atkurti odą, taigi, praktiškai iš karto galite tęsti įprastą gyvenimo būdą (atkūrimas trunka 3-7 dienas).

Formuojasi visiškai nauja oda su visomis jaunos odos savybėmis ir privalumais: lygi, glotni, gražios ir natūralios spalvos oda.

Laimėkite!

Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite rankų jauninimo ir gražinimo procedūrą. Procedūrai pakviesime 3 konkurso dalyvius.

Laiminguosius skelbsime sausio 25 dieną. Jiems pranešime el. laišku.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursai

Jei ieškote įkvėpimo keistis, jei norite išmokti klausytis širdies

Tai ne tik širdį virpinanti išpažintis, pavergianti skaitytoją iki pat knygos pabaigos, bet ir paveikus kvietimas gyventi prasmingiau ir labiau atjaučiant kitus.

Dalailamos katė papasakos, kaip rasti laimę ir gyvenimo prasmę

Žavi istorija, persunkta humoru ir mintimis, įkvepiančiomis užjausti ir mylėti.

Jurga Lago „Liucija“ – apie geresnes mūsų versijas ir vienuoliktą pasaulio stebuklą

„Liucija yra mano ramstis, gyvas pavyzdys, gyvas nervas, geriausia draugė, nuožmiausia kritikė, mano gyvenimo atradimas, neprilygstamai rami ir nepakenčiamai neužsičiaupianti, ir... niekada NIEKO NEBIJANTI moteris,“ – savco heroję pristato Jurga Lago.

Grožio priemonės – labai svarbiems įvaizdžio akcentams

Kartais vienas brūkštelėjimas iš esmės pakeičia visą vaizdą.

Laimėkite grožio procedūrą, kuri jūsų rankoms suteiks antrą jaunystę!

Kai odos senėjimo požymius vis sunkiau paslėpti...