DIENOS HOROSKOPAS
(Liepos 27 d.)
Liepos dvidešimt septintoji, ketvirtadienis - 208-oji metų diena (ketvirtoji 31-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 157 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Danguolė, Natalija, Nazaras, Subartas, Sugauda, Sugaudas, Sugaudė, Suginta, Sugintas, Svalia, Žintautas, Žintautė;

rytoj: Ada, Augmantas, Augmantė, Augmilas, Augmilė, Augmina, Augminas, Inocenta, Inocentas, Samsonas, Vyta, Vytara, Vytaras, Vytarta, Vytartas, Vytas, Vytė;

poryt: Beatričė, Beatrisa, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Marta, Morta, Olavas.
Avinas (03-21 - 04-20)
Šiandien jausitės kažkaip azartiškai, aistringai, net jei jums jau kelintą dieną iš eilės tenka įtemptai plušėti. Pravartu pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu.
Jautis (04-21 - 05-20)
Dėl artimo žmogaus elgesio ar situacijos jausitės neramiai. Pasirūpinkite, kad be priežiūros nepasiliktų jūsų vaikai ir nesukeltų gaisro ar kitų pavojų, gedimų. Jums derėtų vengti alkoholio, abejotinų nuotykių. Saugokitės traumų.
Dvyniai (05-22 - 06-21)
Galimos įvairios peripetijos profesijos sferoje ir giminėje, šeimoje. Jūs ar kažkas iš artimųjų turės ruoštis kelionei, vestuvėms, krikštynoms ar pan. Panašu, kad jums labai reikės kitų palaikymo.
Vėžys (06-22 - 07-22)
Labai norėsite elgtis taupiai, tačiau lyg tyčia vis kils pagundų ar būtinybė pasišvaistyti pinigais. Jeigu kažkam iš artimos aplinkos pirksite dovaną, nemanykite, kad ji būtinai turi būti brangi. Būkite išradingi.
Liūtas (07-23 - 08-23)
Slopintos emocijos pasieks tokį lygį, kai visi jausmai ims veržtis išorėn. Galite iškrėsti tai, kas jums paprastai nebūdinga. Kita vertus, tikėtina, kad jūsų kurstymai sulauks norimo palaikymo. Galite nerimauti dėl vaikų išdaigų.
Mergelė (08-24 - 09-23)
Dėl svaigalų vartojimo gali sutrikti jūsų emocinė pusiausvyra, kilti keistų incidentų ir pan. Galbūt turite slaptų priešų, ir jie nepaliaudami spendžia jums klastingus spąstus, kuria provokacijas.
Svarstyklės (09-24 - 10-23)
Kils originalių, tačiau beveik neįgyvendinamų sumanymų. Nebūkite pernelyg naivūs, jei nenorite sau pakenkti. Jeigu įmanoma, pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienumoje, atsipalaiduoti.
Skorpionas (10-24 - 11-22)
Šiandien nusimato draugiški susitikimai, dalyvavimas viešuose ar kolektyviniuose renginiuose. Tačiau bus gana lengva susipykti, sugadinti įspūdį ar net sukelti skandalą, muštynes. Saugokitės traumų, gaisro.
Šaulys (11-23 - 12-22)
Dieną turbūt iš peties padirbėsite, o jeigu esate kelionėje - aktyviai pajudėsite nelengvu maršrutu. Vakaras palankus pasibuvimui su draugais, visuomeniniams ir kolektyviniams renginiams, sąskrydžiams.
Ožiaragis (12-23 - 01-20)
Ši diena bus įdomesnė, jeigu esate nekasdieniškoje aplinkoje, kelionėje, užsienyje. Tačiau galimos tam tikros ekstremalios situacijos, išbandymai.
Vandenis (01-21 - 02-19)
Jums gali būti nelengva, ypač jei tenka kovoti už savo interesus, kažką dalintis ar bandyti atgauti, įteisinti. Priešininkai nebus linkę nusileisti. Galbūt jausite susirūpinimą dėl konkurso, varžybų.
Žuvys (02-20 - 03-20)
Galimi kažkokie įvykiai, susiję su konkurencija, partneryste, meile. Turbūt įsitikinsite, kad jokiu būdu nenorite prarasti vieno jums svarbaus asmens palankumo.