DIENOS HOROSKOPAS
(Rugsėjo 25 d.)
Rugsėjo dvidešimt penktoji, pirmadienis - 268-oji metų diena (pirmoji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 97 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurelija, Aušrinė, Budrė, Budrius, Budrys, Kleopas, Vaigina, Vaiginas, Vaiginta, Vaigintas;

rytoj: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

poryt: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė.
Avinas (03-21 - 04-20)
Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, kažkokios derybos, dalybos. Nekaip gali baigtis finansinės avantiūros arba įstatymų nepaisymas. Atsargiai kelyje.
Jautis (04-21 - 05-20)
Regis, jums teks prisiminti nesumokėtus mokesčius, nepratęstas sutartis ir pan. Išlaidų gali padaugėti dėl vaikų problemų, automobilio gedimo ar kt.
Dvyniai (05-22 - 06-21)
Jeigu pasinersite į protinę veiklą, galėsite daug nuveikti. Tačiau nerimą kels konkurencija arba tai, kad už dalį darbo gali nepavykti gauti užmokesčio. Bet kol kas tai tik spėlionės. Gali nuvilti kažkas iš artimųjų.
Vėžys (06-22 - 07-22)
Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikės papildomai padaryti, perdaryti ar pan. Tačiau darbas ne bėda. Bus kur kas nemaloniau, jeigu sušlubuos sveikata, susitrukdys susitikimas.
Liūtas (07-23 - 08-23)
Tie iš jūsų, kurie susiję su informacija, transportu, darbo turės daugiau nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Stenkitės nekaltinti aplinkinių, jei jie jums nelabai padeda.
Mergelė (08-24 - 09-23)
Tam tikra prasme galite pasijusti lyg perlieti šaltu dušu. Kažkokios viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų artimieji saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.
Svarstyklės (09-24 - 10-23)
Nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į gana nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato bei garantijų.
Skorpionas (10-24 - 11-22)
Regis, įtemptai darbuositės, siekdami papildyti savo piniginę ar gauti norimą rezultatą. Tačiau įmanomi nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį, pajamų šaltinio išgaravimą iš panosės ar kt.
Šaulys (11-23 - 12-22)
Netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Arba jausitės neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių.
Ožiaragis (12-23 - 01-20)
Šiandien netrūks įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Bet bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką paveikti, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Klausykitės intuicijos ir sąžinės.
Vandenis (01-21 - 02-19)
Ši diena gali atskleisti kai kurių santykių esmę. Gali būtu aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Venkite rizikos, avantiūrų.
Žuvys (02-20 - 03-20)
Šiandien turėsite nemažų ambicijų, bet vargu ar išvengsite kliūčių. Galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, su kuriuo svarbu gerai sutarti, ims kelti griežtesnius reikalavimus, pretenzijas.