DIENOS HOROSKOPAS
(Gegužės 25 d.)
Gegužės 25-oji - Tarptautinė Afrikos diena. Tarptautinė dingusių vaikų diena. Šeštinės.

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiamos ir dvi kilnojamosios Bažnyčios šventės - Šeštinės ir Sekminės. Šeštinės - Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis.

Gegužės 25-ąją UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, kuri dabar jau vadinama Tarptautine Afrikos diena ir švenčiama daugybėje šalių. Lietuvoje Tarptautinė Afrikos diena minima nuo 1998 m. Jos metu UNESCO iniciatyva atidaromos Afrikos kultūros, nuotraukų parodos, rengiami afrikietiškos muzikos koncertai.

Tarptautinė dingusių vaikų diena Seimo iniciatyva 2006 metais įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Jos tikslas - ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui.

Gegužės dvidešimt penktoji, ketvirtadienis - 145-oji metų diena (ketvirtoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 220 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;

rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas;

poryt: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.
Avinas (03-21 - 04-20)
Šiandien labiau galvokite, ką kalbate - galite leptelėti tai, ko nederėtų. Planuota išvyka, susitikimas gali neįvykti arba tiesiog bus pakeista data, vieta.
Jautis (04-21 - 05-20)
Regis, jus domins nekilnojamojo turto reikalai, žemės ir techniniai darbai. Netikėkite itin lengvo pasipelnymo galimybe. Už viską reikia mokėti. Išlaikykite gerus santykius su giminėmis, kaimynais.
Dvyniai (05-22 - 06-21)
Nelengva diena. Aibė darbų, emocinė įtampa. Sunku įžvelgti pastangų prasmę, toleruoti kitokią nuomonę ir paprasčiausiai ramiai sutilpti vienoje erdvėje su kitais žmogiškais individais.
Vėžys (06-22 - 07-22)
Nors stokosite energijos ir geros savijautos, jausite būtinybę imtis sunkių darbų. Nepersitempkite, nes galite sau pakenkti. Venkite piktnaudžiauti svaigalais, nes jis tikrai neišspręs jūsų vidinių problemų.
Liūtas (07-23 - 08-23)
Situacija reikalauja konkretumo, įsipareigojimo, todėl venkite paviršutiniško išsibarstymo. Ir verčiau nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta, žvelkite į priekį, ieškokite naujų kelių.
Mergelė (08-24 - 09-23)
Norėsis suspėti nuveikti daugybę darbų, tačiau trukdys smulkūs nesusipratimai. Galbūt pajusite, kad dominančio žmogaus elgesys nėra nuoširdus ir draugiškas. Deja, vėliau gali paaiškėti, kad realiai sau kenkiate patys, o ne aplinkiniai.
Svarstyklės (09-24 - 10-23)
Galite turėti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu ar pan. Elgiantis neetiškai, einant neteisingu keliu, lengva apsigauti, išprovokuoti neplanuotus posūkius ir problemas.
Skorpionas (10-24 - 11-22)
Tikriausiai eikvosite laiką, jėgas, lėšas, mėgindami įsitvirtinti trokštamoje srityje ar išsispręsti aktualią problemą. Verčiau tvarkykite namus, kuopkite šiukšles iš visų kampų. Taip apsivalę, pajusite palengvėjimą.
Šaulys (11-23 - 12-22)
Prieštaringų emocijų gali suteikti partneris arba gerbėjas, žmogus iš artimos aplinkos. Galite prisigalvoti nebūtų dalykų, pavyduliauti. Tikėtini teisiniai kazusai.
Ožiaragis (12-23 - 01-20)
Darbo bus daugiau nei tikėjotės. Gali tekti padirbėti viršvalandžius arba kam nors padėti, pamokyti. Pasirūpinkite artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Venkite abejotinų aferų.
Vandenis (01-21 - 02-19)
Domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Kai kas bus susiję su tam tikra rizika. Nekonfliktuokite su augančia karta dėl skonio, požiūrio į madas, politinių pažiūrų ir kt.
Žuvys (02-20 - 03-20)
Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir asmeninėmis savybėmis. Bet kokiuose reikaluose, derybose galvokite apie abipusių interesų patenkinimą, elkitės garbingai.