DIENOS HOROSKOPAS
(Sausio 19 d.)
Sausio devynioliktoji, ketvirtadienis - 19-oji metų diena (ketvirtoji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 346 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys;

rytoj: Daugvyda, Daugvydas, Fabija, Fabijonas, Gintvainas, Gintvainė, Liaubaras, Nomeda, Nomedas, Sebastijona, Sebastijonas, Skaistė, Skaistis;

poryt: Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė.
Avinas (03-21 - 04-20)
Regis, apie nieką negalėsite galvoti, išskyrus asmeninius santykius. Emocijos banguote banguos - tai pakilimas, tai vėl nuosmukis, skaudžios abejonės.
Jautis (04-21 - 05-20)
Būsite nusiteikę kurti planus, susijusius su darbo ar aplinkos pakeitimu, grožio ir sveikatos procedūromis. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, galbūt ką nors reikės taisyti, remontuoti.
Dvyniai (05-22 - 06-21)
Jūsų žodis bus svarus, sumanymai - verti dėmesio. Galite įsijungti į aktyvią veiklą, reklamuotis, užsiimti komercija, ieškoti rėmėjų, rengti ir pateikti savo projektus, mėginti laimę scenoje.
Vėžys (06-22 - 07-22)
Palanki diena tvarkyti buitinius reikalus, padėti artimiesiems. Pravartu nuoširdžiai pasikalbėti apie savo problemas su šeimos nariais. Tačiau mokėkite išklausyti ir juos.
Liūtas (07-23 - 08-23)
Regis, jums seksis studijuoti, rengti publikacijas, rašyti. Iš draugo arba artimo giminaičio galite sulaukti telefoninio skambučio, žinutės ar laiško. Tai, ką sužinosite, gali jus kažkaip įpareigoti.
Mergelė (08-24 - 09-23)
Gali būti, kad gausite žinią apie reikalus, susijusius su artimais žmonėmis, turtiniais santykiais. Tikriausiai būsite nusiteikę peržiūrėti šeimos biudžetą, visų jos narių poreikius, apgalvoti reikalingus pirkinius.
Svarstyklės (09-24 - 10-23)
Būsite nusiteikę demonstruoti savo privalumus, organizuoti pristatymus, susirinkimus, visuomeninius renginius arba juose dalyvauti. Regis, sulauksite dėmesio iš priešingos lyties atstovų.
Skorpionas (10-24 - 11-22)
Padidės nepasitenkinimo jausmas savimi ir aplinka. Dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių gali pasikeisti kai kurie svarbūs planai. Gerai jausitės tik niekieno netrukdomi, nevaržomi.
Šaulys (11-23 - 12-22)
Tikriausiai jums pavyks išsaugoti reputaciją ir pasiektas pozicijas, kad ir kaip to nenorėtų jūsų priešininkai bei tam agresyviai trukdytų. Nusimato rimtas pokalbis, diskusija, susirinkimas. Daug galite sužinoti per tarpininkus.
Ožiaragis (12-23 - 01-20)
Regis, sugebėsite priešintis išbandymams bei iššūkiams, tvarkyti sudėtingus reikalus. Nepaisant to, griežti reikalavimai bei atsakomybė gali sukelti didelį vidinį nerimą bei nesveiką įtampą.
Vandenis (01-21 - 02-19)
Neblogas metas pakeisti aplinką, pamąstyti apie tai, kas yra toli nuo rutinos, juolab kad jus traukia naujovės, egzotika. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais ar jums nepažįstamais išsilavinusiais žmonėmis.
Žuvys (02-20 - 03-20)
Viskas seksis gana gerai, jeigu, siekdami profesinės ar visuomeninės sėkmės, nekelsite pernelyg aukštų reikalavimų nei sau, nei kitiems. Tik saugokitės įtartinų asmenų, tariamai galinčių pasiūlyti pelningą darbą, bendradarbiavimą.