Reklama

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai

Padūmavusių akių makiažas niekada neišeina iš mados, tačiau klasika juk tam ir yra, kad į ją būtų pažiūrėta iš naujo. Šį sezoną ir padūmavusių akių makiažo srityje atsirado naujovių – tai naujas, prie jūsų odos atspalvio pritaikomas akių makiažas, dengiamas netikėta technika ir pabaigiamas inovatyviais štrichais.
Padūmavusių akių makiažas amžinai madingas, o šį sezoną jis dar ir kiek patobulintas
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar žinojote, kad paieškos sistemoje „google“ vienas dažniausių klausimų yra: „Kaip pasidaryti padūmavusių akių makiažą?“ Atėjo laikas sužinoti atsakymą. Panagrinėkime visus padūmavusio akių makiažo aspektus.

Kas būdinga padūmavusių akių makiažui?

Padūmavusių akių makiažą galima palyginti su trumpa juoda suknele – jis nesenstantis, žavingas ir geidulingas. Joks kitas makiažas nesuteikia žvilgsniui tiek gilumo, paslaptingumo, tuo pačiu metu neatrodydamas pernelyg ryškiai ar neskoningai. Klasikiniam padūmavusių akių makiažui reikalingi mažiausiai du šešėlių atspalviai: šviesesni – pilki ir tamsesni – juodi. Įprastai šviesiausia spalva padažomas viršutinis vokas ir vidinis akies kampas, o tamsiausia – išorinis kampas, paskui sumaišomi du ar daugiau šešėlių ir sukuriamas padūmavusių akių makiažas. Vis dėlto šį sezoną galite pakoreguoti klasikinį padūmavusių akių makiažą ir jį atnaujinti.

Mėlynakėms – kerintis padūmavusių akių makiažas su aukso ir ruda spalva

Kodėl šios spalvos tinka žydraakėms:

Neutralūs, švelnūs, šilti tonai puikiai dera prie melsvų akių – jie nėra per daug ryškūs ir neužgožia natūralios akių spalvos. Švelni žemės tonų paletė – nuo švelnios auksinės iki tamsiai rudos – sukurs mielą kontrastą žydrai akių spalvai ir pabrėš rainelę.

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai
© Gamintojo archyvas

Išbandykite kažką naujo:

Vietoje švelnių atspalvių šešėlių padūmavusiam akių makiažui galima rinktis ryškesnius potėpius. Pirmiausia visada ant vokų užtepkite specialaus paruošiamojo pagrindo, kad geriau laikytųsi akių šešėliai. Tada padenkite visą viršutinį voką šiltu auksiniu šešėliu. Tepkite šešėlį teptuku, kad spalva tolygiai pasiskirstytų. Kitas žingsnis – tamsiai rudas šešėlis. Mažu teptuku užtepkite juo maždaug trečdalį išorinio akies voko. Sulyginkite perėjimą tarp spalvų, per visą viršutinio voko raukšlę patepkite ruda spalva. Vidinius vokų kampelius paryškinkite šviesiu auksiniu šešėliu arba šviesą atspindinčia pudra su aukso dalelėmis – kad atsivertų akys. Žvilgsnis bus išraiškingesnis, jei palei viršutines ir apatines blakstienas pabrauksite juodu akių pieštuku. Šį padūmavusių akių makiažą užbaikite keliais sluoksniais juodo akių tušo.

Žaliaakėms – violetinių atspalvių padūmavusių akių makiažas

Kodėl šios spalvos tinka žaliaakėms:

Renkantis šešėlius žaliaakėms reikėtų atkreipti dėmesį į žalią spalvą papildančius atspalvius – raudoną ir violetinę. Nuo švelnios violetinės iki tamsaus slyvų atspalvio – būtent šios spalvos privers akis žėrėti.

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai
© Gamintojo archyvas

Išbandykite kažką naujo:

Naujojo metodo esmė – pakeisti kryptį, t. y. vidinį akies voko kampą paryškinti tamsiausia spalva, o link išorinio voko tepti šviesėjančius šešėlius. Jums reikės mažiausiai trijų violetinių atspalvių, taigi įsigykite dėžutę su šių atspalvių šešėliais. Užtepus ant voko paruošiamąjį pagrindą, jį visą padenkite šviesiausiu violetiniu šešėliu. Tada tamsiausia violetine spalva patepkite nuo vidinių akių kampučių iki vokų vidurio. Tamsią ir šviesią spalvas sujunkite vidutinio šviesumo atspalviu. Galiausiai apveskite akis tamsiai violetiniu pieštuku, o jo liniją kiek išskaidykite ir suminkštinkite vatos tamponu – žvilgsnis atrodys dar gilesnis. Šį padūmavusių akių makiažą užbaikite gausiai, keliais sluoksniais užtepdamos juodo blakstienų tušo.

Rudas akis paryškins padūmavusių akių makiažas su tamsiai mėlynais akių šešėliais

Kodėl šios spalvos tinka rudakėms:

Rudos akys atrodys ypač gyvos, jei bus padažytos brangakmenių spalvomis – safyrų, tamsiai mėlyna. Rudos akys dažniausiai turi kelis rudus ir aukso atspalvius – mėlyni akių šešėliai juos visus išryškins.

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai
© Gamintojo archyvas

Išbandykite kažką naujo:

Padenkite viršutinius akių vokus natūralios spalvos pagrindu. Ryškiai žydru akių pieštuku paryškinkite vidinį akies kamputį, tada pratęskite liniją tamsiai mėlynu akių pieštuku ir apveskite juo visą akį – linija bus puikiai matoma, o akys tiesiog spindės. Dabar galite pasirinkti vieną iš dviejų būdų. Pirmas – paryškinti apatinį voką, tada akys atrodys didesnės. Tam reikės tamsiai mėlyno akių šešėlio, kurį pradėkite tepti nuo išorinio akies kampo link vidinio, suliedami su akių pieštuko linija. Kuo arčiau vidinio akies kampo, tuo linija turi būti plonesnė. Kitas variantas – horizontaliai tepti melsvų atspalvių šešėlius, dėmesio – ne nuo vidinio akies kampo link išorinio! Žydru akių šešėliu patepkite voko raukšlę. Padūmavusių akių efektą sukursite tepdami nuo raukšlės link blakstienų kelis skirtingus šešėlius. Sausus akių šešėlius galite tepti vos padrėkintu teptuku – tai paryškins jų spalvas. Makiažą užbaikite juodu blakstienų tušu – tai sukurs akivaizdų kontrastą tamsiai mėlynai spalvai.

Keli baigiamieji štrichai – nuo matinio iki blizgaus, žvilgančio – vis kitokiam efektui išgauti

Dabar žinote, koks įvairus gali būti padūmavusių akių makiažas. Ir tai dar ne viskas – jums tinkantį stilių paryškinsite vienu ar kitu baigiamuoju štrichu:

MATINIS labiausiai dera prie ryškių, tamsių spalvų. Matiniai akių šešėliai nesukris į smulkias raukšleles aplink akis, nes jie puikiai laikosi ant pagrindu pateptų akių vokų.

BLIZGANTYS akių šešėliai – prabangus kiekvieno padūmavusių akių makiažo baigiamasis štrichas. Blizgančiuose šešėliuose yra aukso, sidabro ar vario spalvos dalelių, kurios blizgėjimą paverčia dar intensyvesniu.

ŽVILGANČIŲ akių žvilgsnis atrodo drėgnas. Šis efektas išgaunamas užtepus ant akių šešėlių perregimo želė konsistencijos blizgesio. Jo reikia užtepti vokų centre ir atsargiai paskirstyti pirštu. Šis baigiamasis štrichas tikrai trauks žvilgsnius, todėl svarbu kas valandą pažvelgti į veidrodį – skysta konsistencija gali nutekėti.

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai
„Douglas“
© Gamintojo archyvas

Na, ar jau išsirinkote savo spalvą, šešėlių tepimo būdą ir baigiamąjį štrichą? Tada linkime įdomių akimirkų, kuriant naują padūmavusių akių makiažą, o vėliau – daugybės pasigėrėjimo kupinų žvilgsnių.

Užsakymo nr.: PT_76135535

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožio patarimai

Naujametinis makiažas: šventinės idėjos akims, lūpoms ir nagams

Jau už kelių savaičių vakaras, kuomet skaičiuosime laikrodžio dūžius ir žengsime į kitus metus. Nė viena moteris neapsieis be patarimų, kaip pasidaryti prabangų naujametinio vakaro makiažą.

Kaip gražiai supakuoti kalėdines dovanas

Daili pakuotė kiekvienai dovanai suteiks šventiškumo ir originalumo. Pateikiame jums kalėdinių dovanų pakavimo vadovą, kuriame rasite naudingų patarimų ir išradingų pasiūlymų.

Naujausios priemonės, kurios transformuos ne tik jūsų odą, bet ir grožio rutiną

Jūsų grožio produktų lentyna pilna puikių serumų ir kokybiškų kremų, tačiau rezultatas vis vien nedžiugina? Tuomet vertėtų pasikliauti naujausiomis technologijomis ir savo grožio rutiną papildyti efektyviai grožį puoselėjančiomis priemonėmis.

Šventinio makiažo idėjos artėjančiam vakarėlių maratonui

Kalėdinis ir naujametinis laikotarpis ateina su švenčių gausa, na o kokios šventės be puošnaus makiažo? Paskaitykite, kaip pasidaryti šventinį makiažą ir pasiruošti žiemos šventėms.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, nepamirškite palepinti ir savęs

Jau tuoj prabėgs dar vieneri metai skubant, daug dirbant, rūpinantis artimaisiais ir draugais, per mažai laiko skiriant sau. Jei tai pasakytina ir apie jus, kviečiame padėkoti sau ir save palepinti.

Kvepalai vyrams „Trussardi Riffleso“ – naujo gyvenimo aromatas (4)

Pasauliui pristatyti nauji vyrams skirti mados namų „Trussardi“ kvepalai „Trussardi Riflesso“ – tai būdas atrasti šiuolaikinį pasaulį pasitelkus šio prekių ženklo paveldą. Nežinomų teritorijų tyrinėjimas, bandymas suprasti modernumą analizuojant tradicijas – šie kvepalai sukurti niekada nepailstančiam ir teigiama energija spinduliuojančiam vyrui. Tai atpildas aktyviam vyrui už jo pasiekimus – tikslas, apibrėžiantis egzistencinį siekį nukreipti savo gyvenimą norima linkme.

Nesudėtingas Helovino makiažas: moteris-katė ir geidulinga vampyrė (3)

Helovinas – jau ne už kalnų, taigi pats laikas ruoštis šiai išskirtinei, smagiai šventei. Kuo norėtumėte būti – seksualia vampyre ar moterimi kate? Pasinaudokite mūsų patarimais ir per Heloviną atrodysite bauginančiai gražios!

Gėlių, vaisių ar prieskonių? Kvepalų aromatas pagal jūsų pomėgius

Nuo kvapnių žiedų iki rūgščių citrusinių vaisių: kvapai yra tokie pat individualūs, kaip ir kiekvienas iš mūsų. Atraskite kvapą, kuris dar labiau pabrėš jūsų unikalumą.

Atkreipkite į save dėmesį: geriausi padūmavusio akių makiažo atspalviai kiekvienai akių spalvai

Padūmavusių akių makiažas niekada neišeina iš mados, tačiau klasika juk tam ir yra, kad į ją būtų pažiūrėta iš naujo. Šį sezoną ir padūmavusių akių makiažo srityje atsirado naujovių – tai naujas, prie jūsų odos atspalvio pritaikomas akių makiažas, dengiamas netikėta technika ir pabaigiamas inovatyviais štrichais.

Veido valymas pagal odos tipą – kokį pasirinkti?

Praėjo tie laikai, kai manyta, kad veidą pakanka nusiprausti muilu. Dabar yra daugybė naujų metodų, būdų, įvairių tekstūrų priemonių, kurios padės kiekvienai moteriai džiaugtis skaisčiu ir švariu veidu.