Atsisveikinkite su mieguistumu: štai kaip išlaikyti energiją tamsiuoju metų laiku

Lauke darosi vis tamsiau, o energijos vis mažiau? Štai keli patarimai, kaip pasisemti energijos, ir gudrybės, kaip įkrauti savo baterijas!

Jaukus atsipalaidavimo būdas lietingu oru – namų SPA

Vis labiau rudenėjant nesinori nieko kito, kaip tik vakarus leisti namie. Geriausias būdas atsipalaiduoti – vonios kambarį paversti nuosavu SPA salonu.

Kaip pasitelkus grožio priemones sukurti nepriekaištingą veido odos atspalvį

Tobulai makiažo pagrindu padengtas veidas yra lyg drobė bet kokiam makiažui. Esant tokiai daugybei įvairiausių pudrų struktūrų, spalvų ir potėpių, sunku išsirinkti tokią, kuri tinka būtent jums. Sukūrėme patarimų rinkinį, kurio pagalba...

Veiksmingiausi būdai sudrėkinti išsausėjusią odą (+geriausi drėkinantys kremų komponentai)

Drėgmės prisotinta oda atrodo stangri, jaunatviška, skaisti. Štai keli patarimai , kaip ją iš pagrindų sudrėkinti ir dar šis tas apie veiksmingiausią hialurono rūgšties komponentą, kitus drėkiklius ir naujausias tendencijas!

Aliejus sausai, jautriai, brandžiai odai... Kokį pasirinkti ir kaip naudoti?

Aliejai gali stebuklingai pagražinti odą, tereikia pasirinkti tokį, kuris tinka jūsų odai. Štai ką vertėtų žinoti apie šiuos moters grožį puoselėjančius pagalbininkus!

Kaip suvaidinti 8-ių valandų miegą, net jei neišsimiegojote?

Ar norite kiekvieną rytą atrodyti gaivi ir pailsėjusi ? Tai nesudėtinga, prireiks tik kelių gudrybių tam, kad pabustumėte gražesnė ir atrodytumėte lyg po saldaus, gilaus nakties miego!

Vasariškas odos spindesys rudenį – prireiks tik kelių produktų

Sutikite – mums visoms patinka tai, kaip mūsų oda atrodo vasarą. Tačiau vėsesni orai dažnai priverčia ją išsausėti, tiek veido, tiek kūno oda praranda spindesį ir vasarišką gyvybingumą. Štai kelios gudrybės, kaip pratęsti pamėgtą...

3 madingiausios rudens makiažo spalvos – kiekvienam odos atspalviui

Ruduo – stebuklingas metų laikas, kuomet švelnūs, skaistūs šviesos ir gamtos atspalviai pereina į sodrius, tamsius tonus. Tas pats vyksta ir su madingiausiomis makiažo spalvomis . Štai kas šį sezoną privers spindėti!

Dėmesio, mes juos susekėme – neįvertinti grožio pasaulio didvyriai

Ar tikite meile iš antro žvilgsnio? Vertėtų, ypač jei kalbama apie grožio produktus. Atkreipkime dėmesį į tuos, kurių iki šiol nevertinote. Šie mažai dėmesio sulaukiantys nugalėtojai grožio sferoje daro stebuklus, tad verta išsamiau jais...